СБУ закликає українців бути пильними та звертати особливу увагу на питання безпеки

Дата: 15.09.2021 11:08

Служба безпеки України закликає громадян бути особливо пильними! У випадку появи підозрілих осіб, автомобілів та БПЛА на території населених пунктів навколо військових об’єктів, особливо тих осіб, котрі займаються пошуком житла, місця роботи та проявляють підвищену зацікавленість до військових частин, особового складу та військовослужбовців, негайно інформувати правоохоронні органи.

У СБУ працює спеціальна гаряча лінія, куди можуть звертатися громадяни: 0-800-501-482, а також відповідна електронна пошта: callcenter@ssu.gov.ua.

На гарячу лінію СБУ потрібно телефонувати у випадку, якщо ви:

• маєте інформацію про наміри здійснення терористичної, диверсійної діяльності або інших протиправних дій;
  • помітили підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;
  • побачили підозрілі транспортні засоби чи безпілотні літальні апарати поблизу стратегічних об’єктів;
  • виявили підозрілі предмети чи засоби ураження у громадських місцях.

Інформація, отримана через телефон довіри СБУ, є конфіденційною і буде ретельно перевірена.