Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» впроваджує спеціальну програму «Регіональний тиждень»

Дата: 28.09.2021 12:54

«Регіональний тиждень» - це спеціальна програма заходів адресної підтримки громад Житомирського регіону у наступних напрямках:

• Розвитку системного партнерства громад Житомирської області з регіональною владою (ОДА і ОР), її секторальними підрозділами задля сталого соціально-економічного розвитку всього регіону в цілому;
  • Отримання громадами Житомирщини області змістовних навчально-консультативних послуг від експертів Платформ Всеукраїнської Асоціації ОТГ по всіх актуальних питаннях громад у сферах управління ОМС ОТГ (кадрових питань, адміністративних послуг, земельних питаннях, фінанси, освіта, сільського розвитку і інші);
  • Запровадження системи збору і розповсюдження корисних практик громад Житомирської області на регіональному і національному рівнях;
  • Привертання уваги і до спеціальних викликів громад Житомирської області на регіональному і національному рівнях.

З метою розвитку партнерства з Житомирською обласною державною адміністрацією обласною радою і їх секторальними підрозділами, а також популяризації корисних практик і напрацювань громад Житомирської області на регіональному і національному рівнях, запрошуємо Вас долучитися до проведення «Регіонального тижня» Всеукраїнської Асоціації ОТГ, який відбудеться 29 вересня 2021 р. на базі Брусилівської територіальної громади за адресою: смт. Брусилів, вул. Небесної Сотні, буд. 2.

Програма заходу тут ?