Як оформити договір оренди землі? Чи можна розірвати його достроково? Як оформити технічну документацію на земельну ділянку та отримати витяг з ДЗК? Як оформити право власності на нерухоме майно в порядку спадкування?

Дата: 05.10.2021 12:39

Про це та інше розповідали під час виїзного прийому громадян у Сарновицькому старостинському окрузі Коростенського району.

Лекцію прочитала директорка Коростенського центру з надання БВПД Тетяна Грищенко в межах реалізації Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України». Вона пояснила, що відповідно до Закону України «Про оренду землі» на вимогу однієї із сторін даний договір може бути достроково розірваний за рішенням суду в разі невиконання сторонами обов’язків.

Також провела правороз’яснювальну роботу стосовно нарахування та виплати щомісячної грошової відповідно до ст. 37, 39, 54 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Хто має право на безоплатну вторинну правову допомогу та яким чином її отримати проінформувала Оксана Сергієнко.

Коростенський МЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги