Володимир Сивко взяв участь у відзначенні Дня захисників і захисниць України, Дня козацтва та Пресвятої Покрови Богородиці

Дата: 14.10.2021 14:21

14 жовтня у християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці українці святкують День захисників і захисниць України та День козацтва. Цього дня в усіх куточках нашої держави вшановують тих, хто боронить Україну від ворога, мужньо стає на її захист, тих, хто в різні часи національної історії загинув у боротьбі за свободу і незалежність Української держави.

Так, сьогодні за дорученням голови Коростенської районної державної адміністрації участь у вшануванні захисників і захисниць України в Овруцькій територіальній громаді Коростенського району взяв заступник голови Коростенської РДА Володимир Сивко.

Вітаючи присутніх на урочистостях в місті Овруч Володимир Володимирович відзначив:

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю Коростенської РДА.