З 19 грудня в Україні розпочнуться виплати вакцинованим людям за програмою «єПідтримка»

Дата: 08.12.2021 12:57

Ініційована Президентом України Володимиром Зеленським програма «єПідтримка» стартує 19 грудня. Скористатися її перевагами зможуть і мешканці Дніпропетровщини. Вакциновані жителі регіону матимуть право на 1 тис грн від держави.

1 тис грн зможуть отримати повнолітні, вакциновані від COVID-19 двома дозами. Ці кошти – одночасно заохочення для щеплених людей і допомога підприємцям, яких найбільше торкнулась коронакриза.

Перший етап програми розпочнеться 19 грудня 2021 року та продовжиться у 2022-му. Кошти – із держбюджету.

Нарахована тисяча гривень не підлягатиме оподаткуванню. А ще не впливатиме на нарахування субсидії.

Виплати нараховуватимуть через додаток державного порталу «Дія». Алгоритм дій наступний. Спочатку в застосунку потрібно буде обрати послугу «єПідтримка» та пройти перевірку. Далі відкрити в одному із запропонованих банків віртуальний рахунок. На нього і буде перерахована грошова винагорода.

Використати заохочення потрібно протягом чотирьох місяців. Можна придбати залізничні та авіаквитки на внутрішні рейси. Відвідати кінотеатри, театри, музеї та виставки. Купити абонемент до спортзалу або книгу.