Щиро вітаємо з днем народження Володимира Трикишу!

Дата: 10.12.2021 11:31

Свій день народження сьогодні відзначає мудрий, досвідчений, відповідальний керівник, управлінець, який завжди відкритий до саморозвитку, голова Словечанської територіальної громади Володимир Олександрович Трикиша.

Цього святкового дня, шановний Володимире Олександровичу, прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження.

Щиро бажаємо здоров'я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення. Хай поруч з Вами будуть надійні, щирі друзі, близькі люди.

Зичимо Вам, аби кожен Ваш день був наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілювалися у життя та приносили бажану радість і задоволення.

Нехай людська шана буде Вам подякою за плідну працю, чуйність, уміння творити красу і добро. Мрійте, посміхайтесь, насолоджуйтесь кожною миттю, щоб кожен ранок був щасливим, день-корисним, вечір-незабутнім. Дивіться вперед з надією, назад із вдячністю, по сторонах - з любов’ю. Зустрічайте кожен день з посмішкою і він обов´язково відповість Вам взаємністю.

голова Коростенської районної державної адміністрації

Юрій Тарасюк