Історії героїв: Луганчанину Марку було 13, коли росія розв’язала війну проти України

Дата: 24.07.2022 10:07

У 2020 він пішов в ЗСУ, щоб боротися за свій рідний Луганськ. Говорить, що останні 4 місяці загартували і змінили не лише його. Вони з побратимами стали більш відповідальні й зосереджені, бо це вже не окопна війна, а кривава бійня на виснаження та викорінення української нації.

За час повномасштабного вторгнення росії у складі свого підрозділу Марк вже визволяв кілька населених пунктів на Харківщині.

Розповідає, що ситуації були різні: інколи бойові завдання виконували доволі успішно, інколи приходилось відходити, бо ворог теж не відпочиває – стежить та завдає ударів.

????«Мрія повернутись на малу Батьківщину не дає засмучуватись, навпаки, стимулює до покращення знань та навичок. Часу розслаблятися немає. Ніхто не знає, скільки ще доведеться боротися, тому маємо працювати єдиним цілим!» - додає захисник.

Марк переконаний, лише згуртованими та єдиними ми зможемо здолати рашистського біса, який ніяк не вгамує свою лють.

Тримаємо стрій! ????????

Разом рухаємося до перемоги????????

#нація_супергероїв #Вірю_в_ЗСУ

92 ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка, Офіційна сторінка