Історії героїв: «Ще півроку тому я не могла уявити, що одночасно необхідно буде рятувати 15 поранених бійців… Але нам вдалося!»

Дата: 01.08.2022 13:26

Надія – бойовий медик 14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого, захищає Україну на Донеччині. На її рахунку десятки врятованих життів, втім, сама вона досі пам’ятає першого пораненого, якому надавала допомогу.

До сьогодні про вибір професії Надія жодного разу не пошкодувала.

«Я на своєму місці, роблю те, що можу і вмію. Та у всьому, що мені вдається, велика заслуга побратимів, мого підрозділу. На фронті вони для тебе більше, ніж сім’я»

Вдома на Надію чекає 3-річний синочок, заради якого жінка бореться на передовій, аби не залишити війну у спадок своїй дитині.

«Я не можу зараз обійняти сина, проте роблю все можливе, аби подарувати йому мирне майбутнє!» - каже медик.

Надія переконана – відвоюємо і повернемо до життя всі окуповані росіянами українські території. В це треба вірити і далі боротися.

Перемога буде за нами ????????

#нація_супергероїв #Вірю_в_ЗСУ