З Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Дата: 01.10.2022 12:19

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Шановні ветерани та люди похилого віку!

Щиро та з почуттям глибокої синівської поваги вітаю Вас зі святом!

Турбота про людей похилого віку, моральна й матеріальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці. Тому справа піклування, надання всієї необхідної допомоги – це справа суспільства і кожного з нас. Саме ви – наші дідусі і бабусі пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Сьогодні я доземно вклоняюсь Вам і Вашим рокам, шановні наші ветерани» Від душі бажаю найголовнішого – міцного здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та добробуту! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

Окремо хочу сказати слова вдячності тим, хто опікується людьми похилого віку, ветеранами, одинокими людьми. Ви робите важливу, неоціненну справу і за це хай нагородить Вас Господь Бог, будуть вдячними люди!

начальник Коростенської районної військової адміністрації

Юрій ТАРАСЮК