Історії Героїв: Нацгвардійка розповіла про службу водієм на охопленій війною Донеччині

Дата: 31.10.2022 09:33

Світлана - військовий водій. На службі понад п’ять років. З перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів виконувала бойові завдання на Донеччині.

У цивільному житті 15 років працювала інструктором з водіння в автошколі. Тимчасова окупація Слов'янська росіянами у 2014 році переконала Світлану у необхідності зі зброєю в руках захищати свою Батьківщину. Але шлях на військову службу був нелегкий.

«За ці пекельні 8 місяців, я була у різних населених пунктах та гарячих точках. При виконанні бойових виїздів немає страху, є тільки бажання виконати поставлену задачу», - розповідає Світлана.

Військові водії у Національній гвардії України - "на вагу золота". Вони виконують величезний спектр задач у підрозділах, від підвозу провізії та перевезення особового складу до евакуації з поля бою. Кожен з них сьогодні робить великий внесок у нашу Перемогу.