Мово рідна, слово рідне

Дата: 10.11.2022 12:25

«Наша мова солов’їна», – ми завжди пам’ятаємо це з уроків української мови. І дійсно, наша мова одна з наймилозвучніших мов у світі. ЇЇ звучання викликає естетичну насолоду, трепет душі та піднесений настрій у представників української діаспори за кордоном. Нею захоплювалися і захоплюються в інших країнах світу, її вивчають, нею спілкуються. Тому нашим обов’язком, громадян мужньої, сильної країни є прагнення до поглиблення її знання.

09.11.2022 року відзначається День української писемності та мови. Вже традицією стало написання диктанту Національної єдності. Цього року Коростенський районний відділ №1 філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області вкотре долучився до його написання і Ада Миколаївна Роговцева цього року дуже виразно, з інтонацією справжньої народної артистки України читала текст якнайкраще для сприйняття.

З Україною в серці колектив районного відділу написав роботи дуже добре і висловив цілеспрямований намір в 2023 році знову взяти участь у написанні диктанту.

Все буде Україна!

Начальник Коростенського районного відділу №1