Внутрішні переселенці мають право на отримання всієї накопиченої суми грошової допомоги

Дата: 13.11.2022 13:25

Усі внутрішньо переміщені особи, заяви яких були подані через портал «Дія» до 30 квітня 2022 року, мають право на отримання допомоги на проживання.

▪️У випадку, коли заяви переселенців знаходилися в обробці, орган соціального захисту населення зобов’язаний оформити довідку про взяття на облік ВПО. На підставі цієї довідки орган соцзахисту призначає допомогу на проживання за березень-квітень 2022 року.

▪️Якщо переміщена особа, починаючи з травня цього року, має право на подальшу виплату допомоги на проживання, ця допомога продовжується з травня.

▪️Довідково повідомляємо, що подання окремої заяви на отримання допомоги не передбачено.

❗️Нагадуємо, усі ВПО, яким не вдалося оформити допомогу до 30 квітня через застосунок «Дія», можуть повторно подати заявку до 1 грудня. Органи соцзахисту зобов’язані прийняти у людини повторну заяву та розглянути її, навіть якщо вона зараз не може підтвердити подання першої заяви до 30 квітня.

❗️Якщо маєте питання щодо отримання допомоги, звертайтесь до Мінреінтеграції на цілодобову гарячу лінію: 15-48 або на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО: +38 (066) 813-62-39.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України