У Житомирській обласній лікарні розповіли про профілактику та безоплатне лікування діабету, програму медичних гарантій. ВІДЕО

Дата: 18.11.2022 10:01

Завідувачка ендокринологічного відділення КНП “Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського” Житомирської обласної ради Вікторія Стаховська надала відповіді на найпоширеніші запитання стосовно захворювання на цукровий діабет».

Коментар надано в рамках проведення інформаційної кампанії до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом.

Так, Вікторія Стаховська розповіла про:

• типи, симптоми, ускладнення діабету;
  • лікування діабету;
  • алгоритм отримання безоплатних ліків для людей із діабетом.

Детальніше дивіться у ВІДЕО нижче.

Про 5 кроків пацієнта з цукровим діабетом до отримання інсуліну можна дізнатися ТУТ.

Довідково. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, майже 422 мільйони людей у ​​всьому світі хворіють на цукровий діабет, а 1,5 мільйона смертей щороку безпосередньо пов’язані з цим захворюванням. Кількість випадків і поширеність діабету зростають протягом останніх кількох десятиліть.