Уряд продовжив на місяць термін дії відстрочок від призову під час мобілізації

Дата: 03.12.2022 13:24

Кабінет Міністрів України продовжив на один місяць дію відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації, наданих раніше військовозобов’язаним рішеннями Міністерства економіки.

Відповідну зміну до постанови від 4 листопада 2022 р. № 1259 Уряд ухвалив на засіданні 2 грудня.

«Ми автоматично продовжуємо термін дії відстрочок, наданих раніше і термін яких не сплив. Рішення дозволить забезпечити умови для безперебійної роботи підприємств, критично важливих для функціонування економіки, а також тих, що виконують мобзавдання, державних установ, органів місцевого самоврядування тощо. Тобто усіх структур, за яким чинним законодавством закріплено право на бронювання», - зазначила Перший віце-прем’єр-міністр - Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Нагадаємо, що питання бронювання працівників – одне з тих, що найчастіше порушують представники різних сфер господарства під час зустрічей з урядовцями.