На Житомирщині Пункти Незламності працюють цілодобово

Дата: 06.12.2022 14:50

Зима прийшла за календарем і ворог дуже сподівається використати зиму проти нас: зробити зимовий холод і труднощі частиною свого терору. Ми українці сильна нація, незламна і ми маємо зробити все щоб витримати цю зиму, яка нас в цьому році перевірить на витривалість та згуртованість.

Зараз кожен на своєму місці повинен робити все, щоб як найшвидше наблизити перемогу. Щоб залишатися вільними на своїй землі.

Якщо маєте вільну хвилинку знайдіть найближчий до вас Пункт Незламності на сайті nezlamnist.gov.ua.

Загугліть найблищу адресу від вашого будинку або місця роботи, щоб точно знати куди йти у разі надзвичайної ситуації.

Станом на сьогодні в Житомирській області в режимі 24/7 працюють більше 300 Пунктів Незламності. Усі Пункти обладнані генераторами, де ви зможете підзарядити свої гаджети. Там тепло, є інтернет, аптечки, чай та кава.

Крім того, Пункти Незламності організовує і відповідальний бізнес. Вони всі наразі є на онлайн-мапі, яка постійно оновлюється.