У Житомирській лікарні зробили першу трансплантацію серця

Дата: 21.03.2023 15:12

В ніч з 19 на 20 березня у Житомирській обласній лікарні імені О.Ф. Гербачевського вперше зробили трансплантацію серця. Про це повідомив директор інституту серця МОЗ Борис Тодуров на своїй сторінці у мережі Facebook.

Він розповів, що разом зі своєю командою приїздив до Житомира, аби спільно із трансплантологами обласної лікарні провести цю операцію.

«Це перша трансплантація серця в Житомирі. Велика подяка всім співробітникам, які нам допомагали. Ми великою командою повертаємося додому щасливі від того, що зробили», – сказав Борис Тодуров.

Як зазначає «Суспільне:Житомир», окрім пересадки серця лікарі зробили пересадку нирки і печінки. Пересадку нирки робив житомирський кардіохірург-трансплантолог Анатолій Матвійчук, печінки – Дмитро Харьков зі столичної лікарні «Феофанія».