#МістаГерої: Тростянець

Дата: 26.03.2023 13:12

Заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Олександр Нестеренко:

Рік тому, 26 березня 2022 року, наші воїни спільно з місцевими партизанами та добровольцями звільнили Тростянець!

Єдине велике місто в Суській області, яке пережило окупацію. Росіяни зайшли 24 лютого, а вийшли — 26 березня. Цілий місяць їхніми заручниками були 22 тисячі місцевих мешканців.

Більше 40 цивільних загинуло, деякі і досі лишаються безвісті зниклими, 829 будівль постраждало, 134 зруйновано. Нічого дивного для дій окупанта та терориста. Але Тростянець та Сумщина стали «кісткою в горлі» ворога.

Сьогодні вже місто Тростянець відбудовує будинки, школи, бібліотеки, реалізовує проєкти, тримає оборонний фронт та тил.

Саме завдяки нашій єдності та відданості Батьківщині - ми непереможні.

Ми не зупинимося, доки не виженемо віковічного ворога з нашої землі, щоб убезпечити державу від нових спроб збройного захоплення.

Шаную міцність, хоробрість та незламність наших воїнів, волонтерів, лікарів, рятувальників, державних службовців та підприємців.

Ми продовжуємо боротьбу. І ми переможемо!