Штрафи за спалювання сухостою, що призводить до знищення рослин, лісів, забруднення атмосферного повітря

Дата: 02.05.2023 11:05

Ми часто показуємо фото жахливих наслідків спалювання сухої трави. Але окремі громадяни нехтують чужими життями та здоровим глуздом і продовжують провокувати пожежі в екосистемах.

Це штрафи за спалювання сухостою, що призводить до знищення рослин, лісів, забруднення атмосферного повітря. Збережіть собі цю інформацію!

За спалювання трави та листя — адміністративна відповідальність і штраф від 3 060 до 6 120 грн.

За порушення пожежної безпеки в лісі — адміністративна відповідальність і штраф від 1530 до 4 590 грн.

Безпечна альтернатива підпалу сухостою — компостування або вивіз на спеціальне звалище комунальними службами.