Смертю хоробрих загинув Василь Михайлович Могилевець

Дата: 05.07.2023 11:50

Війна продовжує забирати найкращих: загинув ще один захисник з Коростенського району.

Трагічна звістка сьогодні надійшла до села Шоломківська Слобода в родину старшого стрільця механізованого батальйону, солдата, справжнього патріота своєї землі, який до кінця був вірним військовій присязі українському народові, з честю та гідністю захищав Батьківщину та загинув 30 червня 2023 року під час штурмових дій зі сторони ворога поблизу населеного пункту Міньківка Бахмутського району.

Захищаючи волю та незалежність України смертю хоробрих загинув Василь Михайлович Могилевець, 1981 р.н.

Щиро співчуваємо горю рідних, близьких, друзів, односельчан, бойових побратимів та тих, хто знав, любив, поважав мужнього, сміливого воїна.

Вічна пам’ять та вічна слава…