Про методику визначення шкоди та збитків завданих селянським або фермерським господарствам, внаслідок збройної агресії рф

Дата: 07.09.2023 14:33

Доводимо до відома інформацію про набуття чинності Методики визначення шкоди та збитків, завданих особистим селянським та/або фермерським господарствам, що зареєстровані як фізичні особи-підприємці, внаслідок збройної агресії російської федерації, затверджено наказом Мінагрополітики від 20.06.2023 № 1328, зареєстрованим в Міністерстві юстиції 12.07.2023 за №1182/40238 та розміщеним за посиланням:

Передбачено можливість визначення шкоди та збитків, завданих особистим  селянським господарствам внаслідок збройної агресії рф / В Україні /  Судово-юридична газета         Контактні особи в Мінагрополітики: тваринництво – Глухова Марина Олександрівна тел.. 044-363-08-53; сільськогосподарська техніка – Дудка Юрій Олександрович 044-363-08-53.