Логотип Diia Державний Герб України

Віктор Градівський взяв участь у відкритті щодо гендерних питань в контексті надання адміністративних послуг ЦНАПами

Дата: 12.09.2023 16:17

Сьогодні, 12 вересня, у Житомирі відбувся тренінг на тему «Ефективна комунікація та підвищення задоволеності відвідувачів ЦНАП як запорука успішної роботи. Гендерні питання в контексті надання адміністративних послуг».

У заході взяли участь представники ЦНАПів Житомирщини, а також до відкриття заходу долучився заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський та представники профільних структурних підрозділів ОВА.

Мета тренінгу — надати учасницям та учасникам актуальні, практично орієнтовані знання та навички з питань ділової етики, взаємодії з відвідувачами ЦНАП, гендерноорієнтованого сервісу.

«Учасники та учасниці тренінгу вже застосовують у практичній діяльності нові знання та навички, якість надання послуг в громадах покращено, а задоволеність відвідувачів в процесі отримання послуг підвищено. ЦНАПи громад сформували та застосовують в практичній діяльності ґендерні політики та стандарти. Цей тренінг допоможе учасникам розвинути та покращити професійні навички в контексті гендерних питань», — зазначив Віктор Градівський.

Також він зазначив, що ефективна комунікація з відвідувачами, гендерна рівність, особливості надання адміністративних послуг соціально незахищеним категоріям населення та людям з інвалідністю – важливі наскрізні питання в роботі ЦНАП, особливо сьогодні, коли ЦНАП, окрім адміністративних, часто опікуються також гуманітарними питаннями в громаді.

Захід організований проєктом «PROSTO: Підтримка доступності послуг в Україні» та відбувся за участі представників Регіонального офісу міжнародного співробітництва.