До Житомирщини прибув черговий евакуаційний потяг з ВПО

Дата: 01.11.2023 15:00

31 жовтня 2023 року  прибув евакуаційний потяг в  м. Бердичів прибуло 11 осіб, в тому числі 5 дітей (в супроводі батьків). До зустрічі людей, які  приїхали з Донеччини, з районів, в яких ведуться активні бойові дії долучився заступник начальника Коростенської районної  військової адміністрації Юрій Ярмолицький.

Прибувші особи відправлені на тимчасове проживання в Коростенську громаду ( виведена з навчального процесу школа с.Бехи).

Відповідно до підписаного Меморандому про співпрацю між Коростенською міською радою та організацією «Промінь любові» сторони домовились про співпрацю у розміщенні та облаштуванні місць тимчасового перебування ВПО та забезпечення їх гуманітарною допомогою.

Кошти грошової допомоги цивільному населенню виплачено в повному обсязі.