На Житомирщині закінчується збір овочевих культур

Дата: 20.11.2023 15:43

За оперативними даними Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОВА на Житомирщині закінчується збір овочевих культур.

Картоплю зібрано на площі 97,8 тис.га, накопано 2055,9 тис. тонн бульб (+159,0 тис.тонн до м.р.), середня урожайність складає 210,2 ц/га (+0,6 до м.р.).

Овочі та баштанні культури зібрані на площі 17,9 тис. га, зібрано 383,8 тис. тонн (+30,3 тис.тонн), середня урожайність складає 214,4 ц/га (+0,1 ц/га).

Цукровий буряк викопано на площі 17,1 тис.га (91,9% до прогнозу), при середній урожайності 450,0 ц/га   (- 51,9 ц/га) накопано 769,5 тис. тонн солодких коренів.

На Житомирщині досі жнивують та йде посівна. Озимими зерновими в області буде зайняло майже 315,6 тис.га полів. На фініші збір соняшнику. Косять й кукурудзу.