#СтопШахрай: Як орендувати житло і не натрапити на шахраїв

Дата: 24.11.2023 12:25

У часи війни, багато людей шукають безпечне житло або повертаються в країну, через що зростає попит на оренду квартир. Водночас це створює умови для активізації шахраїв, які намагаються використовувати ситуацію для власної вигоди.

Фото без описуОсь поради, які допоможуть вам уникнути обману під час оренди помешкання:

Перевіряйте оголошення: Перевірте акаунт автора на сайтах з оголошеннями. Будьте пильними до оголошень з однаковими фотографіями квартир у різних містах.

Перевіряйте документи: Попросіть у власника документи, що підтверджують його право власності на квартиру. Залучення нотаріуса до перегляду житла може бути корисним.

З’ясуйте особу власника: Переконайтеся, що маєте справу зі справжнім власником, перевіряючи паспорт та інші документи.

Не вносьте передоплату: Не перераховуйте кошти, поки не побачите житло особисто.

Повідомляйте про підозрілих орендодавців: Якщо ви стикаєтеся з підозрілим оголошенням, повідомте про це Кіберполіції України.

Підпишіть договір оренди: Укладіть письмовий договір, що є підтвердженням передачі коштів та умов оренди.

Завжди будьте пильними та не довіряйте оголошенням та особам без ретельної перевірки.