МОН України запускає офіс підтримки стратегічних змін спільно з WNISEF

Дата: 05.01.2024 11:16

Міністерство освіти і науки України за підтримки Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), який впроваджує ініціативи з просування реформ в Україні та трансформаційні проєкти, створює Офіс підтримки стратегічних змін. Проєкт упроваджено у співпраці із ГС «Фонд підтримки реформ в Україні».

Офіс підтримки стратегічних змін — це команда, покликана надавати експертно-аналітичну підтримку Міністерству освіти і науки України у здійсненні середньо- та довгострокових реформ в умовах війни та післявоєнного відновлення.

Міністерство освіти і науки України зазначає, що ця ініціатива — один із прикладів партнерства для освіти і науки України на стратегічному рівні та заради змін якості освіти.

Щоб розвиватися, Україна має отримати абсолютно сучасну та інноваційну освіту — освіту переможців, а також бути лідером наукового прогресу.

Цілі Офісу:

Підтримка процесу розроблення та реалізації стратегічних змін у сфері освіти та науки, а також упровадження ефективних інструментів внутрішніх трансформацій.

Підтримка в розробленні нормативно-правових актів, необхідних для реалізації ключових стратегічних змін у сферах освіти та науки.

Координаційна підтримка впровадження змін та постійного моніторингу стану досягнення поставлених цілей.

Для запуску роботи МОН спільно з партнерами набиратиме команду та оголосить про відкриття вакансій уже наступного тижня.

Структура Офісу:

Керівник Офісу підтримки стратегічних змін.

Група стратегічних аналітиків.

Група нормопроєктування.

Група координації впровадження та моніторингу.

HR-менеджер.

Комунікаційний менеджер.