Реформа професійної освіти на Житомирщині – одна з найбільш важливих на сьогодні

Дата: 09.01.2024 11:51

За дорученням начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка відбулася робоча зустріч щодо питань оформлення речових прав та передачі майна з державної у комунальну власність.

До зустрічі долучилися директор Департаменту освіти і науки ОВА Наталія Осипович, керівники закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти області та начальник відділу з питань державного майна та підприємств Міністерства освіти і науки України Віктор Вознюк.

Під час зустрічі відбулася конструктивна дискусія з інших проблемних питань діяльності закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, зокрема обговорено очікування внесення змін до діючих норм законодавства.

Керівниками закладів піднято низку проблемних питань, що свідчить про важливість цієї зустрічі для кожної сторони.

За результатами розгляду окремих пропозицій, кейсів, ідей та власних бачень — напрацьована  дорожня карта наступних дій у напрямі передачі майна закладів освіти у комунальну власність.