Долучайтеся до нової грантової програми від проєкту USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу»

Дата: 10.01.2024 10:12

Проект USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу», у партнерстві з Міністерством економіки України, оголошує Запит на отримання концепцій використання грантових коштів (Request for Concepts) від українських підприємств, які потребують підтримки для забезпечення зростання бізнесу, зокрема для збільшення продажів, нарощування експорту та створення нових робочих місць.

Про це інформує Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОВА.

До подання концепцій запрошуються середні та великі приватні українські підприємства. Концепції мають бути подані не пізніше 29 лютого 2024 року. Загальна сума програми складає 15 мільйонів доларів США.

Очікується надання грантових нагород в діапазоні 250,000.00 — 2,000,000.00 доларів США. За результатами реалізації концепцій підприємства-учасники мають досягти збільшення продажів принаймні в п’ятикратному обсязі (порівняльно із сумою запитуваної грантової підтримки). Також одним із критеріїв оцінки буде кількість створених робочих місць.

Очікується, що концепції будуть втілені впродовж 12-24 місяців. Відбір буде відбуватися у два етапи. Перший етап — оцінювання концепцій. Далі учасникам, які презентують кращі концепції використання грантових коштів з огляду на досягнення цілей програми, буде запропоновано подати деталізовані грантові заявки.

Детальніше про умови та порядок надання концепцій можна дізнатись за посиланням.