15 жителів Житомирщини удостоєні звання «Герой України»

Дата: 18.01.2024 19:35

На сьогодні 15 наших земляків удостоєні звання Героя України.

Крім того, відповідно до Закону України «Про щомісячну грошову виплату деяким категоріям громадян» Пенсійним фондом встановлено щомісячну грошову виплату 16 членам сімей загиблих з числа осіб, яким присвоєно звання Героя України або які є повними кавалерами орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Довідково. Звання Герой України — державна нагорода України, найвищий ступінь відзнаки в Україні, що надається громадянам України за здійснення визначного геройського вчинку або видатного трудового досягнення. Героєві України вручається орден «Золота Зірка» за здійснення визначного геройського вчинку або орден Держави — за надзвичайні трудові досягнення.

Особі, відзначеній званням Герой України, вручаються нагородні атрибути звання Герой України: орден «Золота Зірка» або орден Держави, Грамота про надання звання Герой України, мініатюра ордена, посвідчення про надання звання Герой України.