#тияк?: У Житомирському державному університеті імені Івана Франка діє Центр Психологічного Здоров’я

Дата: 19.01.2024 15:53

В рамках Всеукраїнської програми “ТИ ЯК?”, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, у місті Житомир на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка функціонує Центр Психологічного Здоров’я. За даними Міністерства охорони здоров’я, не менше ніж 15 мільйонів громадян України відчувають погіршення психоемоційного стану різного ступеня важкості.

Центр Ментального Здоров’я – це місце, де надаються різноманітні психологічні послуги. Основні напрямки роботи зосереджені на задоволенні потреб населення за запитом та підсиленні спроможності фахівців, які забезпечують психоемоційну підтримку у контексті ментального здоров’я населення.

Соціально-психологічний факультет університету провів навчання з ментального здоров’я. П’ятиденний курс, який складається з 30 годин навчання (15 пар), успішно пройшли 70 працівників з 14 інтернатних закладів, включаючи медичних працівників установ, психологів, соціальних працівників та директорів закладів.

Крім того, в університеті працює гаряча лінія психологічної підтримки та подолання кризових ситуацій.

Телефони гарячої лінії:

097 39 42 720;