Дата: 25.01.2024 13:59

Високу бойову нагороду - орден «За мужність» ІІІ ступеня отримав Юрій Кузьменко, житель Поліського старостинського округу Ушомирської громади.

Вітаємо нашого Героя з відзнакою і щиро радіємо за його фізичне відновлення, адже Юрій, після тяжкого поранення, проходить довгий і непростий шлях реабілітації, переніс чимало оперативних втручань. Пишаємося таким стійким проявом мужності й сталевого, незламного характеру. Бажаємо якнайшвидшого одужання, міцного здоров'я, сили, витримки і миру на нашій вистражданій, але благословенній Богом українській землі! Дякуємо нашим захисникам!