Безпека та комфорт дітей під час навчання є нашим пріоритетом!

Дата: 01.02.2024 11:43

Під час сьогоднішнього візиту до Олевської та Білокоровицької громади начальник Коростенської РВА Олег Рябой оглянув укриття в Олевському центрі розвитку дитини №2 «Сонечко» та №3 «Золотий Ключик», а також в Білокоровицькому закладі дошкільної освіти №1 «Ромашка», де наразі проходять ремонтні роботи з їх облаштування.

Завдяки фінансовій підтримці Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ створюються належні умови для повноцінного навчання дітей під час повітряної небезпеки. Ремонт укриттів, обладнаних вентиляцією, санвузлами та аварійним живленням, здійснюється у відповідності з технічними нормами. Усього для реалізації зазначених проєктів нашими партнерами виділено близько 7,5 млн гривень.

Дякуємо Дитячому фонду UNICEF Ukraine за постійну турботу та підтримку дітей під час війни. Наша мета - забезпечити кожну дитину можливістю отримати освіту у належних умовах.