Запрошуємо на «Теплі зустрічі» батьків-вихователів ДБСТ, усиновителів, опікунів, прийомних батьків та патронатних вихователів

Дата: 05.02.2024 16:07

У 2024 році благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова» започатковує новий формат зустрічей з батьками-вихователями ДБСТ, усиновителями, опікунами та прийомними батьками. «Теплі зустрічі» будуть відбуватися в онлайн-форматі й стартують уже в лютому.

Захід проводитиме експертка Фонду Наталія Басараб, вихователька ДБСТ, тренерка Київського міського центру соціальних служб.

Мета «Теплих зустрічей»: обговорення проблемних питань в колі однодумців, обмін досвідом виховання дітей, психологічна підтримка зі сторони експертів, отримання важливих знань та навичок для виховання дітей, проведення практичних вправ для відновлення ресурсів.

Під час першої зустрічі фахівчиня допоможе учасникам спланувати рік, поставити цілі, розкаже, як шукати ресурси для відновлення сил, а також відповість на їхні запитання.

Окрім цього, наприкінці заходу на учасників чекають цікаві практичні вправи щодо відновлення ресурсів та додатковий бонус.

Тема: Планування року, пошуки ресурсів відновлення.

Дата та час проведення: 9 лютого (п’ятниця), 14:00-15:00.

Формат: онлайн на платформі Teams.

Для участі необхідно зареєструватися зареєструватися за посиланням

Участь у заході є безкоштовною.

Приєднуйтеся до наших «Теплих зустрічей» та діліться тим, що є на душі!