У Житомирі відбувся відкритий зимовий чемпіонат Житомирської області з плавання

Дата: 06.02.2024 11:43

В обласних змаганнях взяли участь плавці Житомира та Іршанська. Змагалися плавці у двох вікових групах за програмою багатоборства: І група – дівчата та юнаки 2009 р.н. і старші; ІІ група – дівчата та юнаки 2010 р.н. та молодші.

Спортсмени не лише мали змогу підвищити рівень спортивної майстерності, покращити власні результати, а й пройшли відбір на Зимовий чемпіонат України з плавання серед юніорів та юнаків, який триватиме з 22 по 25 лютого у м. Бровари та Зимовий чемпіонат України з плавання серед кадетів, який триватиме з 16 по 19 березня у м. Полтава.

Серед кращих спортсменів слід відзначити майстра спорту України з плавання Анастасію Хоменко, яка встановила два рекорди Житомирської області на дистанціях 50 вільний стиль (0.26,59) та 50 батерфляй (0.28,95) та кандидата у майстри спорту України Владислава Красинського, який покращив вищі досягнення Житомирської області для юнаків 15-16 років на дистанціях 50 батерфляй (0.26,82) та 100 батерфляй (0.59,95).

Вітаємо учасників змагань та бажаємо їм подальших успіхів.