Увага! Підривні роботи!

Дата: 07.02.2024 17:11

ТОВ «Омелянівський кар’єр» в кар‘єрі ТОВ «Омелянівський кар’єр» за адресою: вул. Центральна, 71, с. Горщик Коростенського району у кількості 95 свердловин, орієнтовним об’ємом 22200 м3 гірничої маси в щільному тілі на 6 (шостому) добувному горизонті, із 05.02.2024 по 16.02.2024 рр..

ТОВ «Гранрозробка» на земельній ділянці (кар’єр) Коростенське  (Могилянське) родовище гранітів ТОВ «Техрозробка», що розташоване за межами с. Поліське Коростенського району на території Ушомирської сільської територіальної громади, розробку якого проводить ТОВ «Техрозробка» із 05.02.2024 по 30.03.2024 рр..

ТОВ «Гранрозробка» на земельній ділянці (кар’єр) Поліське родовище гранітів, що розташоване за межами с. Поліське  Коростенського району, розробку якого проводить Товариство з додатковою відповідальністю «Трудовий колектив «Коростенський щебзавод»» із 05.02.2024 по 29.02.2024 рр..