Міністерство молоді та спорту України продовжує терміни подачі заявок на конкурси проєктів

Дата: 09.02.2024 13:59

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визначення проєктів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2024 році.

Скористайся можливістю та реалізуй класні проєкти вже цього року.

Переходь за посиланнями та отримай до 600 тис. грн.

Конкурс проєктів національно-патріотичного виховання.

Хто може брати участь у конкурсі

Молодіжні та дитячі громадські організації та їх відокремлені підрозділи, що зазначені у Реєстрі неприбуткових установ та організацій та зареєстровані як юридичні особи в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу, а також відповідають нормам Закону України «Про основні засади молодіжної політики».

Конкурс з визначення проєктів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями

Хто може брати участь у конкурсі

Конкурсні пропозиції можуть подавати інститути громадянського суспільства, що зазначені у Реєстрі неприбуткових установ та організацій та зареєстровані як юридичні особи в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу.