Відбулося засідання колегії Коростенської районної військової адміністрації

Дата: 10.02.2024 18:28

Відбулося засідання колегії Коростенської районної військової адміністрації. Обговорили результати роботи структурних підрозділів за 2023 рік та плани на майбутній період. Участь у роботі колегії взяли представники установ та організацій Коростенського району, профільні заступники та керівники структурних підрозділів Коростенської РВА.

На зображенні може бути: 6 людей

Заслухано звіти заступників начальника Коростенської РВА за напрямками діяльності. Головними пріоритетами залишаються підтримка Збройних Сил України, зміцнення обороноздатності та соціально-економічний розвиток району.

За результатами обговорення звітів, прийнято рішення сконцентрувати зусилля на підтримку основних галузей економіки району, належне функціонування закладів освіти та медицини, підтримку військових і членів їх сімей та вразливих категорій населення.

Відмітили вагомий внесок міжнародних партнерів у відновленні та розвитку Коростенського району і визначили пріоритетним продовження активної співпраці для покращення якості життя населення.

На зображенні може бути: 3 людини

На зображенні може бути: 4 людини та люди навчаються