Коростенська громада має чемпіона України з легкої атлетики

Дата: 13.02.2024 12:46

З 8 по 11 лютого у Львові проходив чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2009 2010  років народження. Нашу міську громаду на змаганнях представляли вихованці відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренера Медведчука Віктора Володимировича. За результатами змагань учень КМЛ № 1 Рябчун Владислав став чемпіоном України з бігу на дистанції  400 м та з естафетного бігу в складі збірної команди Житомирської області, також з бігу на дистанції 200 м став бронзовим  призером. Учениця КМЛ №10 Михайленко Діана з бігу на дистанції  800 м фінішувала восьмою з 66  спортсменів. Вітаємо спортсменів та їх тренера з гідним виступом та бажаємо перемоги в наступних змаганнях.