У другу річницю широкомасштабного вторгнення рф в Україну відбудеться телевізійна прем’єра фільму “Довга доба”

Дата: 14.02.2024 15:52

10 лютого документальний фільм “Довга Доба” режисера Алана Бадоєва вийшов в український кінопрокат. За кілька днів команді вдалося зібрати понад півмільйона гривень в донатах для реабілітації важкопоранених військових.

У роботі над фільмом взяло участь приблизно 12 тис. українців, які поділилися з режисером кадрами, знятими на телефон після широкомасштабного вторгнення країни-агресора РФ в Україну. Допрем’єрний показ стрічки відбувся 21 листопада 2023 року, у 10-ту річницю Революції гідності та свободи в Національному музеї історії України у Другій світовій війні.

24 лютого о 22:00, з нагоди другої річниці повномасштабного вторгнення, відбудеться телевізійна трансляція фільму “Довга Доба” на каналі “1+1 Україна”. Після українського прокату фільм презентують на міжнародній арені.