ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ

Дата: 15.02.2024 17:03

За ініціативи Президента України у січні 2024 року  стартували  найбільш масштабні учнівські змагання у рамках спортивного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з п’яти видів спорту: футзалу, баскетболу, волейболу, черлідингу та спортивного орієнтування.

Цей проєкт – система регіональних спортивних шкільних ліг, які проводяться на рівні школи, громади, району, області та України. Їхня мета – збільшити кількість учнівської молоді, яка систематично займається фізичною культурою і спортом та веде здоровий спосіб життя.

15 лютого 2024 року  відбулося  урочисте відкриття ІІ (територіального) етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої  освіти  Лугинської селищної ради.

На заході були присутні:  керуючий справами селищної ради Віктор КАРПОВЕЦЬ, начальник відділу  освіти, молоді та спорту  Ірина БЛОХІНА, директор  Лугинської дитячо-юнацької спортивної школи Олександр БОВСУНОВСЬКИЙ.

З вітальним словом до  учасників звернулася начальник відділу Ірина БЛОХІНА, яка наголосила  на важливості  залучення учнів саме до шкільного спорту та побажала успіху і  перемоги.

Стартував другий етап змаганнями з баскетболу серед  хлопців та  дівчат Лугинського, Лугинського №2, Кремненського ліцеїв.

Переможцями стали  команди Лугинського ліцею та  отримали  право брати участь у наступному (районному) етапі  змагань.

Так тримати!

Разом переможемо!