Начальник Коростенської РВА Олег Рябой взяв участь у роботі 15 сесії Районної ради VIII скликання

Дата: 15.02.2024 19:30

Під час роботи сесії представив звіт начальника Коростенської районної військової адміністрації за 2023 рік, де проаналізовано стан соціально - економічного розвитку району, вжиті заходи правового режиму воєнного стану, оборони та цивільного захисту, а також забезпечення громадської безпеки та порядку з охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

Відзначив важливу роль співпраці з міжнародними донорами та партнерами у відновленні та розвитку Коростенського району.

Пріоритетами роботи на 2024 рік визначено :

забезпечення обороноздатності та укріплення кордону;

максимальне спрямування коштів на підтримку Збройних Сил України та інших складових оборони;

відновлення зруйнованих обʼєктів внаслідок військової агресії російської федерації;

виконання соціально-економічних програм розвитку: гуманітарна допомога, психологічна підтримка, протидія домашньому насильству, соціальний захист пільгових категорій населення, родин військовослужбовців, ветеранів війни та їх сімей;

відновлення економіки району та інвестиційної привабливості регіону;

створення безпечного та сприятливого середовища для якісного здобуття знань та розвитку освіти в регіоні ( будівництво і приведення в належний стан наявних укриттів та бомбосховищ, оснащення освітніх закладів необхідним сучасним обладнанням);

створення належних умов для надання медичної допомоги та забезпечення високих стандартів обслуговування пацієнтів.

продовження співпраці з міжнародними донорами та організаціями, щодо реалізації освітніх програм, забезпечення медичних закладів, програм захисту дітей, гуманітарної, психологічної та іншої допомоги ВПО та іншим категоріям населення, які потребують підтримки.

На зображенні може бути: 9 людей

На зображенні може бути: 7 людей