Дата: 16.02.2024 16:57

Працівники Коростенської РВА долучилися до спільного засідання з представниками територіальних громад Коростенського району та Державної екологічної інспекції Поліського округу,та розглянули алгоритм роботи застосунку "ЕкоЗагроза".

"ЕкоЗагроза" – це веб-ресурс та мобільний додаток, розроблений для повідомлення про шкоду навколишньому середовищу в реальному часі, підтриманий Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України.

Ця ініціатива сприяє активній громадській участі у вирішенні екологічних проблем, особливо в умовах викликів, що виникають внаслідок збройної агресії російської федерації. Представники інспекції також поділилися інформацією про плани перевірок та обговорили питання поводження з відходами у територіальних громадах.