#тияк?: Це ОК бути не ОК. ІНФОГРАФІКА

Дата: 21.02.2024 08:39

Коли немає настрою, нічого не хочеться і здається, що весь світ забарвлений у сіре — це нормально. Іноді ми можемо впоратися з цим самі, іноді нам потрібна допомога — дружнє плече або консультація спеціаліста. І це теж нормально.

Щоб бути норм, треба звикнути, що деякі речі — теж норм, і не варто їх соромитися.

Не існує термометра, щоби виміряти, наскільки в порядку наше психічне здоров’я. Але є багато інших методів. Деякими з них навіть можна скористатися, не відходячи від телефона/комп’ютера. Як, наприклад, цей короткий тест: https://bit.ly/MH4U_test.

Цей тест не може бути діагностичним інструментом та будь-який результат має підтвердити фахівець. Але він допоможе зрозуміти для себе, чи потрібна вам допомога. І підкаже, як діяти далі.

Бережіть себе!