Члени МСЕК, ЛКК та ВЛК мають подати електронну декларацію за 2023 рік до 31 березня

Дата: 22.02.2024 10:36

Як повідомляє НАЗК, члени медико-соціальних експертних комісій, лікарсько-консультативних комісій та військово-лікарських комісій до 31 березня 2024 року зобовʼязані подати е-декларацію за 2023 рік до Єдиного державного реєстру декларацій.

Ця категорія медпрацівників ухвалює важливі рішення в умовах воєнного стану в Україні, підписує відповідні документи – тобто здійснює повноваження, покладені на них державою.

Верховна Рада ухвалила Закон № 3384-ІХ про відновлення декларування, згідно з яким вони внесені до переліку декларантів.

Зокрема, декларації подають:

• особовий склад штатних військово-лікарських комісій (ВЛК, пп. «г» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону);
  • голови та члени лікарсько-консультативних (ЛКК) і медико-соціальних експертних комісій (МСЕК), а також голови, їхні заступники, члени та секретарі позаштатних постійно діючих військово-лікарських і лікарсько-льотних комісій (ЛЛК), які при цьому не є особами, зазначеними у п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону (пп. «ґ» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону).

Як підготуватися до подачі електронної декларації — дізнайтеся в інфографіці.

Організаційні моменти подачі декларації та куди звертатися за допомогою у разі виникнення питань — викладені тут.

Також для своєчасного подання декларацій радимо:

• ознайомитися з роз’ясненнями стосовно декларування у Базі знань НАЗК;
  • отримати додаткову консультацію в антикорупційного уповноваженого в установі, де ви працюєте;
  • звернутися до контакт-центру НАЗК за телефоном: (044) 200-06-94;

Якщо ж у вас виникнуть технічні питання щодо роботи з Реєстром декларацій, то відповіді на них розміщені за посиланням.