Дата: 22.02.2024 16:56

В Коростенській міській територіальній громаді урочисто стартував ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч» Всеукраїнські шкільні ліги», які проходять за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «Разом до перемоги!».

На зображенні може бути: 11 людей, люди грають у баскетбол, люди грають у футбол та гравці в футбол

На учнів чекають захоплюючі змагання у п’яти видах спорту: баскетболу, волейболу, футзалу, спортивного орієнтування та черлідингу.

Першими стартували баскетболісти. У змаганнях взяли участь 18 команд, які виборювали право представляти громаду на районному етапі змагань. В результаті запеклої боротьби призові місця розподілились наступним чином:

1 місце – КМЛ №7, 2 місце – КМЛ №10, 3 місце – КМЛ №4.

Ми пишаємося нашими талановитими спортсменами та віримо в їхній успіх на різних рівнях.

Особливу атмосферу свята створили виступи вихованців КМЛ №2 та КМЛ №6.

Разом переможемо!

На зображенні може бути: 9 людей, гравці в футбол та текст

На зображенні може бути: 7 людей, люди грають у волейбол, люди грають у баскетбол та гравці в футбол

На зображенні може бути: 5 людей, гравці в футбол та люди грають у волейбол