Відкриття ІІ етапу спортивних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» в Іршанській громаді

Дата: 23.02.2024 16:20

23 лютого 2024 року на базі спортивної зали ФОК Іршанського ГЗК відбувся ІІ етап змагань із футзалу між учнями закладів загальної середньої освіти Іршанської територіальної громади (юнаки 2012-2013 р.н.), в рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» – це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО», метою даного проєкту є збільшення кількості школярів, які займаються спортом і ведуть здоровий спосіб життя.

На спортивному майданчику змагалися учні Іршанського ліцею та Добринської гімназі.

Відкрили спортивне свято урочистою церемонією. Колективно виконали Гімн України, хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв-захисників та знаного тренера-викладача з футболу Іршанської ДЮСШ Віктора Панченка, який передчасно пішов з життя.

Привітала учасників змагань начальник відділу освіти, культури, спорту, молодіжної політики та охорони здоров’я Іршанської селищної ради Наталя Смолянюк. Виступ юних вихованців Іршанського Центру естетичного виховання додав усім присутнім відмінного настрою.

Перемогу у змаганнях здобула команда Іршанського ліцею виборовши І місце,  ІІ місце дісталося гравцям Добринської гімназії.

Команди-учасниці нагороджені відповідними грамотами та кубками.

Команда Іршанського ліцею, яка стала переможцем, представлятиме громаду на ІІІ (районному) етапі змагань.

Попереду на команди чекають змагання з волейболу та спортивного орієнтування.

Вітаємо, бажаємо успіхів та нових спортивних досягнень!