Два роки повномаштабного вторгнення в Україну

Дата: 24.02.2024 09:41

24.02.2022 - день злочинного повномасштабного вторгнення, коли весь світ побачив істинні амбіції та безжальність агресора. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, розпочатої російською федерацією 10 років тому з окупації Криму у 2014 році.

24 лютого – друга річниця повномасштабного вторгнення – Міністерство з  питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Обʼєднавшись, ми показали нестримну силу українського народу, консолідацію національної єдності та потужний супротив у відсічі російської агресії.Наша єдність – це наша сила, наша надія. І тільки разом ми зможемо перемогти та збудувати щасливе майбутнє нашої вільної країни.

Нині, у нас немає вибору, окрім як стати ще сильнішими, та вистояти. Наша боротьба стала символом не лише національної гідності, але й захисту всього демократичного світу.

Вічна пам'ять та слава Героям, які віддали свої життя за незалежність і територіальну цілісність України. Вони залишаться в наших серцях назавжди, як символ відваги, жертовності та безмежної любові до рідної землі.

Слава Україні!

Начальник Коростенської районної військової адміністрації                              Олег Рябой