Пліч-о-пліч шкільні ліги Житомирщини у Чоповицькій громаді

Дата: 28.02.2024 16:53

Крокуємо далі ІІ етапом змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» в Чоповицькій територіальній громаді.

На зображенні може бути: 7 людей, люди грають у баскетбол та текст

На базі КЗ «Владівська гімназія» Чоповицької селищної ради відбулися змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат між закладами загальної середньої освіти громади.

За результатами змагань та підсумками незалежного суддівського оцінювання змагань з баскетболу перемогу серед юнаків здобула команда КЗ «Чоповицький ліцей», друге місце виборола команда КЗ «Владівська гімназія», на третьому місці команда КЗ «Головківська гімназія».

Змагання між командами дівчат перемогу здобула команда КЗ «Головківська гімназія» та друге місце отримала команда КЗ «Чоповицький ліцей».

Радіємо, що у такий важкий час змагання “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги” дарують школярам багато позитивних емоцій та роблять будні яскравішими.

Вітаємо команди переможців з успішним стартом та бажаємо їм переможного виступу в ІІІ (районному) етапі.

На зображенні може бути: 11 людей, люди грають у баскетбол, люди грають у футбол, люди грають у волейбол, люди грають у теніс та гравці в футбол

На зображенні може бути: 7 людей, люди грають у баскетбол та текст

На зображенні може бути: 8 людей, люди грають у баскетбол, гравці в футбол, люди грають у футбол та текст