В Білокоровицькій територіальній громаді стартував ІІ (територіальний) етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 29.02.2024 16:25

Серед учнів закладів загальної середньої освіти, що проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

Було розпочато змаганнями з баскетболу, які відбулися на базі Новобілокоровицького ліцею Білокоровицької сільської ради Житомирської області за участю команд юнаків Новобілокоровицької гімназії та Новобілокоровицького ліцею.

З вітальним словом до учасників звернулася начальник відділу освіти, культури, молоді спорту Білокоровицької сільської ради Житомирської області Людмила Остапчук, яка побажала учасникам успіху, вдалого старту і перемоги.

Перемогу в даних змаганнях виборола команда Новобілокоровицького ліцею, яка і буде представляти нашу громаду у ІІІ (районному) етапі змагань, який проходитиме у місті Коростень.

Попереду - змагання із інших видів спорту. Тож бажаємо всім учасникам успіхів, наполегливості та високих результатів!

На зображенні може бути: 12 людей та люди грають у баскетбол