До 1,5 млн грн на власну справу: Український ветеранський фонд Мінветеранів розпочав прийом заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу

Дата: 08.03.2024 09:31

У середу, 6 березня, Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів України розпочав прийом заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу "Варто розпочати власну справу".

до 1,5 млн грн на власну справу: український ветеранський фонд мінветеранів розпочав прийом заявок на програму фінансування ветеранського бізнесуЗа умовами конкурсу, на започаткування чи розвиток власної справи ветерани та їхні родини можуть  отримати від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.

Прийом заявок триватиме до 18 березня 2024 року (до 23:59 за київським часом).

Детальніше про умови та покрокова інструкція – в інфографіці та на сайті Українського ветеранського фонду Мінветеранів.

Запитання та уточнення щодо поданого аплікаційного пакета надсилайте на пошту uvfprojects@veteranfund.mva.gov.ua з обов’язковим зазначенням теми листа “Конкурс Проєктів “Варто почати власну справу” та номеру заявки.