Перший ESTEAM-простір для молоді під назвою Ko_Laba

Дата: 13.05.2024 15:58

За кілька місяців у Олевській територіальній громаді відкриється перший ESTEAM-простір для молоді під назвою Ko_Laba.

Ko_Laba– це перший молодіжний простір з фокусом на ESTEAM, який поєднає шість основних напрямів діяльності проєкту, а саме:підприємництво (Entrepreneurship), наука (Science), технології (Technology), інженерія (Engineering), мистецтво (Arts) та математику (Math). Простір отримав назву Ko_Laba, бо саме вона поєднує в собі спільну роботу та фокус на дослідження, експериментування та реалізацію ідей. В Ko_Labа молодь зможе освоїти використання технологій цифрового виробництва та прототипування, таких як 3D-друк та лазерна різка, ознайомитися з принципами роботи електроніки та робототехніки, експериментувати з технологіями віртуальної та доповненої реальності, підвищити рівень своїх комунікаційних навичок для ефективної співпраці в команді та взаємодії з іншими, критичного мислення та аналізу інформації для прийняття обґрунтованих рішень тощо. Взагалі в Україні планується відкрити 12 таких просторів. Першими до проєкту долучиться молодь з Олевської, Коростенської, Демидівської, Ірпінської, Звягельської, Хорошівської, Чернігівської, Бобровицької, Менської та Харківської громад.

Проєкт реалізується за фінансової підтримки та у партнерстві Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та за підтримки Малої академії наук України та Міністерства освіти і науки України, за сприяння начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка, Коростенської РВА Олега Рябого та Олевського міського голови Сергія Лисицького.